Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Кустолово-Суходільська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 21047632) був реорганізований і увійшов до складу Михайлівської громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-70 - Метастудія (Вінниця)
Vlada.ua - розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Кустолово-Суходілка
Машівський район, Полтавська область

Історична довідка

Наше село колись складалося із окремих частин: Кустолове, Гринівщина, Кованьківка. Сільська рада знаходилася на його території. Кустолово-Суходілка розташована біля русла річки Кустоловки за 20 кілометрів від райцентру та за 21 кілометр від залізничної станції Мала Перещепина.

Особливістю нашого села є те, що воно  розташоване на межі району, тому територія села в 50-60 роках декілька  разів переходила з одного району в інший. Після Великої Вітчизняної війни до 1963 року наш населений пункт  відносився до Новосанжарського району.

З 1853 до 1923 року Кустолове Друге та Суходілка входили до Малоперещепинської волості Костянтиноградського повіту Полтавської губернії. У 1923 році після адміністративної реформи Малоперещепинська волость ввійшла до Полтавського округу і здійснилось перейменування : Кустолово-Суходільська сільська рада належала до Малоперещепинського району Полтавського округу Полтавської губернії. У 1925 році, в зв’язку з реформуванням губерній в округи Кустолово-Суходільська сільська рада підпорядковувалася Малоперещепинському району Полтавської області. За постановою від 2 вересня 1930 року розформовано Малоперещепинський район, а вся його територія підпорядковувалася Полтавській міській раді. 

У 1931 році проведено реорганізацію районів УСРР, і територія Малоперещепинського району приєднана до Новосанжарського району Полтавського округу. У 1932 році прийнято постанову про утворення областей. Згідно цієї постанови, територія Кустолово- Суходільської сільської ради Новосанжарського району  увійшла до Харківської області. У 1937 році проводиться розукрупнення областей і створено Полтавську область, куди і ввійшов Новосанжарський район. Під час окупації територія сільської ради належала до Полтавського гебіту.

З 1961 по 1964 рік Кустолово-Суходілка належала до Полтавського району. З 1965 по 1967 роки знову входила до Новосанжарського району, а з 1968 року по теперішній час належить до Машівського району.

В межах сільської ради знаходиться дитячий садочок ДНЗ «Барвінок» та  Кустолово-Суходільська ЗОШ І-ІІІ ступенів, в якій навчаються  83 учня, сільський будинок культури, одна сільська та шкільна бібліотеки.

Також на території сільської ради знаходиться Машівська виправна колонія УДПтСУ в Полтавській області (№9).

Депутатський корпус територіальної громади складає 14 чоловік.

Очолює Кустолово-Суходільську сільську раду з листопада 2015 року сільський голова Рубан Любов Григорівна.

В селі розташовані підприємства які обробляють інші землі, а саме:

  • ФГ „Макрос”
  • ФГ „Малсі”
  • ФГ „Зоря”
  • ФГ „Весна”
  • ФГ „Бабенко”
  • ФГ „Лавренко”
  • ФГ „Головня”      
  • ТОВ „Востокстройгаз”
  • ТОВ „Приват-Агро-Альянс”

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Rda.org.ua, Rayrada.org.ua, School.org.ua, Osv.org.ua